ESKIMO® is missingESKIMO® is missing

Kontakt os

Søren Madsen
Direktør
madsen@jasaco.dk 

Mie Skovbo Augustsen
Salg
mie@eskimo.dk
+45 2160 9896

Tommy Christensen
Salg
tommy@eskimo.dk
+45 81 40 81 14

Sune Nielsen
Salg
sune@eskimo.dk
+45 31 79 61 69

Jens A. Thomsen
Sælger - Jylland
+45 81 40 78 68
jens@eskimo.dk

Anja F. Madsen
HR Manager
anja@jasaco.dk
+45 71 99 59 00

Niklas Friis Thylstrup
Lager
niklas@eskimo.dk 

Jan Jendritska
Produktions koordinator
jan@eskimo.dk

Allan Hansen
Værkfører
allan@eskimo.dk

Daniel Presutti
Sælger - Sjælland
+45 81 40 78 67
daniel@eskimo.dk

Cille Bech
Indkøb
cille@eskimo.dk

Lager
lager@eskimo.dk
Produktion
produktion@eskimo.dk 
 

 

Vores adresseEskimo ApS
Administration, Salg,
Indkøb & Lager
Hvidelvej 20
7400 Herning
Eskimo ApS
Produktion
Avnvej 11
7400 Herning

 

Telefonnr.+45 9721 0644Ordremail
salg@eskimo.dk
GLN/EAN: 5790002387821
  Fakturaer sendes til
faktura@eskimo.dk
Åbnings- & telefontiderMandag til torsdag
Fredag
kl.  08:00 - 16:00
kl.  08:00 - 14:00