ESKIMO® is missingESKIMO® is missing

Kontakt os

Søren madsen
Direktør
madsen@jasaco.dk

Mie Skovbo Augustsen
Salg
mie@eskimo.dk
+45 2160 9896

Peter Andersen
Salg
petera@eskimo.dk
+45 3179 6169 

Niklas Friis Thylstrup
Lager
niklas@eskimo.dk
 

Allan Hansen
Værkfører
allan@eskimo.dk

 

Peter Friese
Økonomi
peterf@eskimo.dk

 

Lager
lager@eskimo.dk

 

Produktion
produktion@eskimo.dk 
 

 

 

 

Vores adresseEskimo ApS
Avnvej 11
DK-7400 Herning
CVR: 10082633
Ordremail
salg@eskimo.dk
GLN/EAN: 5790002387821

 

Telefonnr.+45 9721 0644Fakturaer sendes til
faktura@eskimo.dk

 

    
Åbnings- & telefontiderMandag til torsdag
Fredag
kl.  08:00 - 16:00
kl.  08:00 - 14:00
 
Find vejHer bor vi